Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Indeling Jeugd 2022-2023

Indeling Jeugd 2022-2023

9 juli 2022 22:00


Voorlopige teamindeling junioren seizoen 2022-2023:
JO17-1 / JO17-2:
Arij Berghout, Elan Bhattoe, Timo Boer, Mick Bolland, Nick Bruijnzeel, Lesley van Eck, Mauro Farenhout, Martijn van Gorp, Timo Houwlo, Luca Landman, Gijs van der Linden Thijn van Loo, Tieme van Meggelen, Mees Orchard, Tigo Olsthoorn, David Ouwerkerk, Nicklas van de Pas, Justin Scheffers, Eliam Seventer, Razoel Stouten, Thomas van der Velde, Melvin Verspaandonk, Robin de Vries, Evan van der Wal
Trainer / leider:
Cees Berghout, Remco den Boer, Peter Bolland, Joost de Graaff, Kai de Hoog, Erwin Strik

JO15-1:
Viggo Bevaart, Emanuel Biesheuvel, Ruben Bosgieter, Tycho Braam, Daan Declerck. Dirk Drenth, Joey Koks, Joost van Loo, Mitchel Monster, Jaheim de Palm, Jayden van der Ree, Luka Rutten, Isho Sawa, Ruben van der Velde
Trainer / leider:
Wim Drenth, Alejandro Kruit-Garcia

JO14-1:,
Jelle Bergeijk, Sky Bronsgeest Mert Durhan, Damian van Gulik, Tom van der Linden, Djiano Marchand, Milan van Marion, Lars van Ommen, Liam Ton Kai van Trigt, Loukas Sekertzis, , Silas van Seventer, Teun Warning
Trainer / leider:
Joris van der Linde, Tomas van Wezep, Emrah Durhan
Dit is een voorlopige indeling die in overleg met de trainers/leiders is gemaakt op basis van de op dit moment ingeschreven junioren. Gedurende de zomermaanden is het mogelijk dat ledenmutaties nog resulteren in een aanpassing van deze voorlopige indeling. Ook als jeugdcoördinatoren zullen we gedurende het seizoen in overleg met de trainers/leiders bepalen of een herindeling van spelers gewenst is.
Jeugdcoördinatoren v.v. Zuidland (pupillencoordinator@vvzuidland.nl)
Cees Berghout, Wilbert de Hoog , Martijn van der Velde

Voorlopige teamindeling pupillen seizoen 2022-2023:
JO13-1:
Seraj Alboush, Julian Belot, Levi Berg, Stan Bevaart, Evan de Bonte, Kaya Durhan, Tobias Lieuw Hie, Tijn de Leeuw, Bart van Sintmaartensdijk, Ruben van der Velde, Ché Vissers, Onno Warning, Wesley Zevenbergen
Trainer / leider:
Bart de Leeuw, Cees Sintmaartensdijk, Edwin Zevenbergen
JO12-1:
Daniel Biesheuvel, Cas den Boer, Revi Bos, Daniel ten Dam, Finn van Gils, Daan Goris, Levi de Jong, Noud van Loo, Sven Poortvliet, Mels Slegt, Calvin Stoffels, Joey van der Waag
Trainer / leider:
Jos van Loo, Arjan Poortvliet, Peter Slegt

JO12-2:
Ghazi Alyousef, Ahmad Alyousef, Alex Braam, Max Dornstedt, Jelte Farenhout, Stan ten Hoeve, Jason de Jonge, Louk Levering*, Manuel de Man, Julian Morin*, Hayden Revet, Joey Romkes, Wesley Voogt
Trainer / leider: * op proef JO12-2, evt 1 nog naar JO11-2
Marcel Braam, Maikel van Eck, vacature

JO11-1:
Mikey Beikes, Ruben Belot, Tigo Berg, Ruben Bijma, Sem Dullemond, Levi Eckebus, Jayden van Erp, Nathan Grootscholten, Sam van Haaren, Finn Sjouw, Thye van der Voordt, Nathan Weeda
Trainer / leider:
Bram Beikes, Arnold van Erp

JO11-2:
Jisca Bergeijk, Liam van der Kaa, Kris Kap, Daniel Monster, Thijs Mourik, Kjelt Plaats, Jelissa van der Ploeg, Rico Ruighaver, Noë Salim, Daelyen Trustfull, Flin van der Stel, Caraingely van der Velden,
Trainer / leider:
Raymond Kap, John Monster, vacature

JO10-1:
Lisa van den Berg, Olivier Biesheuvel, Lucas Heuvelman, Sten Lenting, Laurinda Lion, Viktor Petrakiev, Cas Philipoom, Max Roovers, Lars Schrijver, Layna Sekertzis, Ted Versendaal
Trainer / leider:
Andreas Sekertzis, Jeroen Schrijver

JO9-1:
Luca de Bakker, Mees Eijkenaar, Yvan den Hartog, Tim Houtman, Danny Koks, Vigo van Riel, Levi Trustfull, Thijs Zwitser
Trainer / leider:
Arjan de Bakker, Paul Eijkenaar, Jan Kees den Hartog, Giovanni Trustfull

JO9-2:
Brett Lugtenburg, Sil Nijenhuis, Valentijn van der Pols, Ben Romijn, Philip van der Schaaf, Mees Veenman, Stijn van der Velden, Milan Vogelzang, Aaron Zuiderwijk
Trainer / leider:
Robert-Jan Nijenhuis, Martijn van der Schaaf, Bob Veenman, Gerben van der Velden, Jeffrey Zuiderwijk

JO9-3:
Fay van Bennekom, Xavi Bodegom, Zara Bos, Noud van Dijk, Brent Dijkshoorn, Yip Donk, Jasper Landman, Pascal van der Pols, Jorik ter Meer, Roog van Wijnen, Levi Wierenga
Trainer / leider:
Twan van Bodegom, Jaap Kraneburg, vacature

JO8-1:
Levi Alderliesten, Rico Beikes, Wout Kap, Gavin van Katwijk, Logan van Katwijk, Koen Kranendonk, Maysen Ooms, Twan van der Wal, Dex Weeda
Trainer / leider:
Paul Alderliesten, Michael van Katwijk, vacature

JO8-2:
Lucas Harmsen, Dylan de Jonge, Shemar de Palm, Jidde Plaats, Faas Romijn, Sam Schildt, Thijs Sluimer, Jax Wolters
Trainer / leider:
Sander Romijn, Michel Sluimer, Maurice Wolters, Wout Lugtenburg

JO7-1 / JO6-1:
James Bergwerf, Dani van Dam, Youp Donk, Morris Driessen, Xenn Xavier van Gelder, Lars Groeneveld, Mats Meinders, Daevin van der Ploeg, Milan Sluimer, Jort Zevenbergen
Trainer / leider:
Kevin van Dam, Adriaan Zevenbergen, vacature

Dit is een voorlopige indeling die in overleg met de trainers/leiders is gemaakt op basis van de op dit moment ingeschreven pupillen. Gedurende de zomermaanden is het mogelijk dat ledenmutaties nog resulteren in een aanpassing van deze voorlopige indeling. Ook als jeugdcoördinatoren zullen we gedurende het seizoen in overleg met de trainers/leiders bepalen of een herindeling van spelers gewenst is.
Jeugdcoördinatoren v.v. Zuidland (pupillencoordinator@vvzuidland.nl)
Cees Berghout, Wilbert de Hoog , Martijn van der Velde

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!